fbpx

Pågående auktioner

Se alla auktioner här
1 24

ARMBANDSUR, Omega, seamaster, automatisk, stål, 1960-tal.

  • 2200 SEK
  • (12 bud)
  • 8 timmar kvar

ERIK TÄGTSTRÖM. Landskap, olja på duk, signerad.

  • (Inga bud)
  • 9 timmar kvar

MINKPÄLS, Leif Olsson, Göteborg.

  • 350 SEK
  • (1 bud)
  • 9 timmar kvar

MUSKEDUNDER samt DOLK, orientaliska.

  • 1405 SEK
  • (13 bud)
  • 9 timmar kvar

"Oud Middelburgh in den Jaare 1400", kopparstick/gravyr, 17/1800-tal.

  • (Inga bud)
  • 10 timmar kvar

FÅTÖLJER, ett par, art deco, 1900-talets första kvartal.

  • 9014 SEK
  • (28 bud)
  • 10 timmar kvar

KANDELABER samt LJUSSTAKAR, ett par, silver, GEWE, 1970-tal.

  • 3900 SEK
  • (7 bud)
  • 10 timmar kvar

JACKA, Päls.

  • 700 SEK
  • (5 bud)
  • 10 timmar kvar

ALEXANDER LANGLET. Häst och vagn, olja på duk, signerad.

  • 1300 SEK
  • (17 bud)
  • 11 timmar kvar

PIPOR, 3 st, samt PIPHUVUDEN, 8 st, bl.a Petersons Sherlock Holmes.

  • (Inga bud)
  • 11 timmar kvar

FIGURINER, 3 st, stengods, Lisa Larson för Gustavsberg.

  • 1135 SEK
  • (2 bud)
  • 12 timmar kvar

FANNY MEARNS. Vid brunnen, akvarell, signerad.

  • (Inga bud)
  • 12 timmar kvar

PIPOR, 10 st, bl.a onyx, sjöskum, och läder.

  • 350 SEK
  • (1 bud)
  • 12 timmar kvar

SIGGE JERNMARK. "Blommande träd-Kungälv", olja på duk, signerad.

  • 700 SEK
  • (5 bud)
  • 12 timmar kvar

PIPOR, 10 st, sjöskum och trä, mm.

  • 450 SEK
  • (3 bud)
  • 13 timmar kvar

FÅTÖLJER, ett par, s.k safaristol, 1900-talets andra hälft.

  • 1304 SEK
  • (15 bud)
  • 13 timmar kvar

VÄSKA, Marc by Marc Jacobs.

  • (Inga bud)
  • 13 timmar kvar

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, sign J Sage.

  • 350 SEK
  • (1 bud)
  • 13 timmar kvar

PIPOR, 15 st, med STÄLL, bl.a Stanwell, 1900-tal.

  • 450 SEK
  • (3 bud)
  • 14 timmar kvar

MARTIN POSER. Strandvy, olja på duk, signerad.

  • 1100 SEK
  • (3 bud)
  • 14 timmar kvar

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på papper, sign Kate B Boston.

  • 900 SEK
  • (14 bud)
  • 14 timmar kvar

TÄNDARE, 19 st, bl.a Dupont, Paris.

  • 400 SEK
  • (2 bud)
  • 15 timmar kvar

MARTIN POSER. "Vårblomning", olja på duk, signerad.

  • 1100 SEK
  • (12 bud)
  • 15 timmar kvar

JULIA STRÖMBERG. Sjölandskap, olja på pannå, signerad.

  • 1300 SEK
  • (18 bud)
  • 15 timmar kvar
Se alla våra auktioner här