fbpx

Pågående auktioner

Se alla auktioner här
1 24

Vintagekläder & Accessoarer

KLÄNNING KEREMA, DRÄKT Doko Pako.

  • (Inga bud)
  • 1 dagar kvar

Leksaker

LEKSAKER, ca 25 st.

  • 1000 SEK
  • (4 bud)
  • 1 dagar kvar

Europeiskt

SERVIS BLÅKLINT Bodashop, Sweden, 75 delar.

  • 1800 SEK
  • (20 bud)
  • 1 dagar kvar

Måleri

LARS FALK. Landskapsmotiv. Olja på duk, signerad.

  • 350 SEK
  • (1 bud)
  • 1 dagar kvar

Leksaker

LEKSAKER, ca 35 st.

  • 1000 SEK
  • (9 bud)
  • 1 dagar kvar

Leksaker

STAR WARS, 4 delar, Kenner, 1998.

  • 1000 SEK
  • (2 bud)
  • 1 dagar kvar

Leksaker

PARTI MÄRKLIN, räls, byggnader, lok och vagnar, 9 st, samt diverse tillbehör.

  • 350 SEK
  • (1 bud)
  • 1 dagar kvar

Mattor

MATTA, Persisk, ca 297 x 217 cm.

  • 450 SEK
  • (3 bud)
  • 1 dagar kvar

Leksaker

STAR WARS, "Millenium Falcon", Kenner, 1979.

  • 950 SEK
  • (2 bud)
  • 1 dagar kvar

Fåtöljer & Stolar

FÅTÖLJ, "Lamino", Yngve Ekström.

  • 3300 SEK
  • (12 bud)
  • 1 dagar kvar

Leksaker

STAR WARS, "Princess Leia" och "Han Solo & Luke Skywalker in Stormtrooper gear", Kenner, 1996.

  • 500 SEK
  • (1 bud)
  • 1 dagar kvar

Fåtöljer & Stolar

  • 3300 SEK
  • (12 bud)
  • 1 dagar kvar

Leksaker

STAR WARS, 6 delar, Hasbro, 1998 - 2001.

  • 800 SEK
  • (2 bud)
  • 1 dagar kvar

Silver

SALTKAR, 1 par, silver, Stockholm 1813.

  • 1207 SEK
  • (8 bud)
  • 1 dagar kvar

Mattor

MATTA, orientalisk, 270 x 185 cm.

  • 550 SEK
  • (5 bud)
  • 1 dagar kvar

Övrigt

ANNE NILSSON. Ljushållare, glas, Kosta Boda, signerad.

  • (Inga bud)
  • 1 dagar kvar

Mattor

MATTA, Kelim Varamin, 297 x 201 cm.

  • 2500 SEK
  • (6 bud)
  • 1 dagar kvar

Silver

SILVER, 38 delar, totalvikt ca 1430 gram.

  • 4104 SEK
  • (9 bud)
  • 1 dagar kvar

Mattor

MATTA, Afshar, 157 x 188 cm.

  • 450 SEK
  • (3 bud)
  • 1 dagar kvar

Grafik

HUBERT FISCHLHAMMER. "Insektenhaft Monotypie, grafiskt blad, signerad och daterad 68.

  • (Inga bud)
  • 1 dagar kvar

Måleri

BERTIL WAHLBERG. Stadsmotiv, Olja på pannå, signerad.

  • (Inga bud)
  • 1 dagar kvar

Övrigt

TRÄGUBBAR, 5 stycken, delvis bemålade.

  • (Inga bud)
  • 1 dagar kvar

Övrigt

PEJS/FIREPLACE, 9888 Design Sören Koch & Kaj Blegvad för Fritz Hansen.

  • 1200 SEK
  • (5 bud)
  • 1 dagar kvar

Mattor

ORIENTALISK MATTA, ca 223 x 170 cm.

  • 609 SEK
  • (8 bud)
  • 1 dagar kvar
Se alla våra auktioner här