Current auctions

See all auctions here
1 24

Mattor

MATTA, Kelim, 265 x 159 cm.

  • 2000 SEK
  • (6 bids)
  • 18 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

SKOR, Robert Clergerie, storlek 36.

  • 450 SEK
  • (3 bids)
  • 20 minutes left

Måleri

CARSTEN HVISTENDAHL. Kustbild, olja på duk, signerad och daterad -66.

  • 1100 SEK
  • (17 bids)
  • 20 minutes left

Grafik

K G NILSON. " I rörelse", färgserigrafi, signerad och numrerad 70/225.

  • 900 SEK
  • (4 bids)
  • 22 minutes left

Collier

COLLIER, odlade pärlor, 18k rödguld i lås.

  • 1000 SEK
  • (7 bids)
  • 24 minutes left

Byråar

SIDOBORD, 1900-tal, gråmålat.

  • 650 SEK
  • (7 bids)
  • 26 minutes left

Ringar

RING, 10k guld och diamant, ca 0,20 ct. Totalvikt ca 2 gram.

  • 850 SEK
  • (9 bids)
  • 28 minutes left

Soffor & Sittgrupper

SOFFA, 2 STOLAR, 2 KARMSTOLAR, 1900-tal, klädsel i randigt tyg.

  • 800 SEK
  • (8 bids)
  • 28 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

VÄSKA, Louis Vuitton, Monogram Mini Lin Jose.

  • 2200 SEK
  • (14 bids)
  • 31 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

VÄSKA, Dior, Honey Comb.

  • 2500 SEK
  • (10 bids)
  • 33 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

VÄSKA, Charles Jourdan.

  • 450 SEK
  • (3 bids)
  • 35 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

STÖVLAR, MARC JACOBS, storlek 36.

  • 550 SEK
  • (2 bids)
  • 33 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

STÖVLAR, KAREN MILLER, storlek 36.

  • (No bids)
  • 35 minutes left

Mattor

MATTA, Kelim, 234 x 155 cm.

  • 1500 SEK
  • (3 bids)
  • 39 minutes left

Måleri

NILS LARSON. Modell, akvarell, signerad och daterad 96.

  • 4200 SEK
  • (32 bids)
  • 41 minutes left

Måleri

GUNNAR THORÉN. Surrealistisk landskapsbild, olja på duk, signerad.

  • 2300 SEK
  • (9 bids)
  • 43 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

VÄSKA, Gucci.

  • 1200 SEK
  • (6 bids)
  • 46 minutes left

Måleri

GERHARD ABRAHAMSSON. "Grundsund", olja på duk, signerad.

  • 350 SEK
  • (1 bids)
  • 46 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

VÄSKA, Louis Vuitton, "Monogram Papillon".

  • 3200 SEK
  • (4 bids)
  • 48 minutes left

Ringar

RING, 18k rödguld, diamanter, droppslipade smaragder. Vikt ca 4,5 gram.

  • 2000 SEK
  • (12 bids)
  • 48 minutes left

Taklampor

TAKLAMPA, troligtvis Danmark eller Norge, 1960-tal.

  • 1200 SEK
  • (15 bids)
  • 50 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

SPORTVÄSKA, Lacoste.

  • 500 SEK
  • (4 bids)
  • 50 minutes left

Vintagekläder & Accessoarer

VÄSKA, Yves Saint Laurent, Patent Leather Roady.

  • 550 SEK
  • (3 bids)
  • 2 hours left

Mattor

MATTA, Kelim, 259 x 175 cm.

  • 2000 SEK
  • (10 bids)
  • 2 hours left
See all our auctions here